Kedim Hiçbir Şekilde Kabından Su İçmiyor

qkubra

Kedim 3 aylık erkek çelik su kabı var mama kabıyla aynı kap, günde 2-3 kez suyunu tazeliyorum ama çok susadığı halde kabından içmiyor. Banyoya gidip plastik kovalardan içiyor arıtma suyu bide kireçli yani

8 CEVAP

Cbcan

Evin farklı noktalarına su koyun biz 2 farklı su kabı koyduk canı nerden isterse oradan iciyor. Fazla şarta baglamamak gerekiyor kedi sonuçta

Minikmuezza

Benimde kedim viledadan su iciyor bende artik pes ettim

Latahzen27

Kabisini değiştirin çünkü benim kedimde öyleydi

sekerfare21

Kabini yemeginin yanina koyuyorsaniz ondan da kullanmiyor olabilir. Kedilerin oyle bir huyu var.

Aycacepeci

Benim kedim de hiçbir zaman kabından su içmedi. Çeşmeyi öğrendiğinden beri banyo da çeşmeden su içer. Başka yerden içmiyor

Ayben02

Benim kedim de kabından hiç su içmez HP gelir mutfakta ister ya da direkt tezgaha çıkıp islaksa ordan içer

Çok normal benim kedimde yemekten sonra kabından içer onun dışında lavaboya giriyim hemen koşarak gelir ki suyu açayım içsin diye bende istemiyorum oraya girsin yalansın ama napıcaksın kedi işte

gulsundusmez

Benim kedimde lavabo içini veya banyo yıkadığımızda yerdeki fayanasları yalayıp içme eğlimindeydi asla lavaboyu ıslak bırakmadım. Sizde basit çözüm kovaları bi zahmet kaldırın 1- 2 ay boyunca o alışkanlığını unutup gidip kaptan içer. Kabı o normalde duran kovayı kaldırıp o bölgeye koyun ilk sonra onu da kaldırın ama evin bir kaç yerinde de su olsun ta ki bu alışkanlığı unutana kadar.