Arkadaşlar Acil Bakınnn :,(

servetnilay

Kedim dün kaşla göz arası çatıya kaçmış. Tüm komşularımla apartmanı aradık. En son kızım ağlamaya başladı. SOnra baktık kerata çatıda bugün de gece saatleri kapının önüne gidip miyavlamaya başladı çatıya çıkmak için ne yapmaşıyım nolur yardımcı olunn ....(

4 CEVAP

Linsenpai

Salmayın dışarı. Kapıya cama pencereye önlem alın file taktırın. Dışarıya ne kadar çıkarsa o kadar çok ister, alışmasın.

surayilmz

itfaiye çağırabilirsiniz yardım ederler

Cbcan

Çatıdan inmiş anladığım kadarıyla. Bizimki de üst kata kaçmaya çalışıyordu kapı açıldığı gibi firliyordu bir süre çıkmasına izin vermedik merakı var hala ama eskisi gibi değil azalmış durumda zamanla azalıyor merakları dikkatli olmakta fayda var

Ayseenur10

Dışarı çıkmak istediği zamanlar dikkatini dağıtın ilk oyun oynatın yorulunca mama verin kıvrılsın uyusun zamanla unutur. Kısır değilsede dışarı çıkma merakları çok oluyor ve çatılar pencereler balkonlar filesiz çok tehlikeli önlem alın