Kedim Yeni Mamasını Yemiyor

Catworldd

Merhabalar, 1.5 yaşında ki kızım 2 hafta önce tıraş oldu ve o gün de mama değişikliği yaptık eski mamamız kısır tavuklu proplan dı yeni mama diğer evdeki kedilerim icinde nd skin coat markalı tüy dökümünü azaltmaya yarayan balıklı bir mama en basindan beri iki mamayi karistirarak veriyorum ilk başlarda yiyordu ama simdi tamamen kesti mızmızlanıyor diye ev yemekleri de verdim 2 gündür kuru mama yemesi icin her yolu deniyorum bugün yaş mamayla karistirdim kuru mama agzina gelince dışarı atti ayıklayarak yedi hep. Bir de son zamanlarda dışarı cikmak istiyor kapı açılınca sokağa kaçıyor sorunu ne olabilir sizce? Yarında yemezse veterinere götüreceğim.

1 CEVAP

Bikedi

Tras edilen kediler psikolojik olarak kotu etkileniyorlar diye bilgi veriyorlar hep burada. O nedenle olmus olabilir. Veterineriniz daha iyi bilir.