Kedim Saldırganlaştı

Ceren_pars

Kedim 5 aylık ve sürekli ısırıyor üstüme zıplıyor kollarım da artık çizik olmayan yer kalmadı. Uysal olduğu zamanlarda çok fazla ama artık bu konuyu nasıl aşabileceğimi bilmiyorum yardımınıza ihtiyacım var napmalıyım sizce

1 CEVAP

Bikedi

5 ay sıkıntılı bir ay. Ergen gibi birsey oluyor. Kuduruyor hircinlasiyor. Size saldirdigi zaman ilgi gostermeyin. Gun icinde sevdirdigi zaman sevin, bol bol oyun oynatin. Kuduruklugu geldiginde hic bulasmayin.