Kedimin İshaline Çözüm

Ruyaormann

Merhaba arkadaşlar. Kedim ishal oldu ve ben elimde peçeteyle arkasından temizlik yapıyorum. Veteriner harici evladıma yapabileceğim bir şey varsa lütfen benimle paylaşın. Çünkü gerçekten üzücü bir durum kuma yetişemiyor.

5 CEVAP

Minikbihter

Benim kedimde olmuştu hemen sadece pilav lapası yapıp yedirmiştim sıcak tutmuştum ertesi güne geçmişti ama benim kedim klimanın altında çok kaldığı için olmuştu eğer uzun sürerse bir veteriner kontrolüne götürün derim :))))

Seymaaacaan

Patates veya tavuk haşlayabilirsiniz ben patates haşlamıştım hemen etkisini gördüm

emiragacci

İç parazit açısını yaptırmadıysanız paraziti olduğundan da olur.

Minikbihter

Benim kedimde olmuştu hemen sadece pilav lapası yapıp yedirmiştim sıcak tutmuştum ertesi güne geçmişti ama benim kedim klimanın altında çok kaldığı için olmuştu eğer uzun sürerse bir veteriner kontrolüne götürün derim :))))

emiragacci

İç parazit açısını yaptırmadıysanız paraziti olduğundan da olur.