Kafasını Çarpacakmış Gibi Yürüyor Sağ Gözünü Az Açıyor

1453Fatih

Sabah fsrkettim sanki çarpacakmış gibi yürürken kafasını geriye çekiyor sağ gözünü daha az açıyor

5 CEVAP

Succubus

Gözle alakalı bir problem olabilir, denge problemi olabilir ikisi de kediler için ciddi durumlar. Dün benimkinin narkozlu haline benziyor çünkü :P veterinere gitmeyi geciktirmeyin bence.

sevvalyelen

Nörolojik bir şey olabilir, ihmal etmeden veteriner hekime gitmeniz iyi olur.

Shaco

başını çarpmış olabilir bir yere veterinere götür kesinlikle

gulsundusmez

ağzı içinde ciddi yara olabilir veya norolojik olabilir bunu ancak vet bilir

1453Fatih

Gittim veterinere merhem verdi biryere çarpmış iltihap yok dedi iyi şuan