Kedim Hamburger Yedi!

Goupe

Arkadaşlar hamburger ekmeği bide köftesini almıştım köfteyi yaptım ve dışarıdan kola almaya gittim soğumasın diye üstünü örttüm. Eve geldiğimde kedi örtüden kafasını sokmuş yarım hamburger yemişti. Hamburgerde sadece köfte vardı başka hiçbir şey eklememiştim. Bir sorun olurmu kakasına baktım birşey yoktu. Lütfen yardım edin

6 CEVAP

dollfacepersian

Goupe
Sanırsam bu zararlı şeyleri kazara veya kasten yemesi konusunda sıkıntınız var.
Köfte de yağlı ve baharatlı için zararlı. Lütfen daha dikkatli olun

harikayanadur

köfte sadece etten oluşmuyor. içinde koruyucu katkı maddesi ve birçok baharat var cevabı biliyorsunuz bence :)

Bence bisey olmaz ama kedim yok yani bu konuda pek bilgili degilim

Shewky

Olmaz bi şey yahu sakin :)

Baharatlar hiç iyi olmamış bi dahakine aman diyeyim dikkat. En yasak yiyeceklerde baharatlar var.
Haftada 2 yoğurt verin detoks olsun:)))) (şaka şaka, ben şimdye kadar hiç bir insan yiyeceğini vermedim benim oğlana. Ama yoğurt yedirenler de çok gerçi faydalı diyenler var, tercih meselesi. Çok geçmiş olsun.)

Goupe

Dollfacepersian kediyi yeni sahiplendiğimiz için herşeyimizi kediye göre ayarlamamız biraz zaman alacak.