Kedimin Dışkısında Kan !

Rumirumi

İlk defa görüyorum daha önce hiç olmamıştı veterinere gidicez ama belki yaşayanlar varsa fikir almak istiyorum neyden kaynaklı olabilir acaba başına gelen var mı

4 CEVAP

damlan

Mama kaynaklı ya da parazit ile alakalı olduğu için kanlı dışkı yapıyordur. Benim başıma her iki durumda geldi. Öyle bir durumda korkmanıza gerek yok tedavisi basittir prebiyotik kullandık ve düzeldi. Ancak dışkı tahlili isteyebilirler.

Rumirumi

Umarım korkmalık bir şey değildir dediğiniz gibi veterinerle iletişime geçtik çok sağolun cevabınız İçin

Ben de iki üç kez yaşadım veterinerimix mama kaynaklı veya iç parazit kaynaklı olabilir dedi iç paraziti yapıldı sonrasınra kan gelmedi bir daha

Iceoglan

İshal durumu olmadığı için parazit olmayabilir bile. Belki kabızlıktan kaynaklanmıştır. Veterine danışın muhakkak. Sağlıklı günler dilerim