Kedimin Kakası Simsiyah Ve Katı!

Gamzeeeeckn

3 gün önce kedimin maması bittiği için ciğer haşlayıp vermiştim. Sonra kakasının siyah olduğunu görünce ciğerin bozuk olduğunu düşünmüştüm mamasının gelmesine 1 hafta var daha dün de taze ciğer alıp verdim fakat kakası yine siyaha döndü neden olduğunu anlayamadım yardımcı olursanız çok sevinirim :(

5 CEVAP

Asudennur

Bir veterinere götür istersen, bir de mama gelene kadar az kilogramli bir mama al bence yoksa daha kotu olabilir

Zeynepulku

Ciğerin içine kabak vs atıp verenilirsiniz ve bence haşlanmış tavuk göğsü ile karıştırip dene bir sadece ciğer verme.

gulsundusmez

Haşlanmış but tavuk verin bence. Ciğer evet yapar. Haşladığınız tavuğuda 1 günden fazla dolapta tutmayın günlük haşlayın

cansuuranus

Tuvaletını yaparken zorlanıyormu hıc farkettınız mı ?

Tengu

1 hafta daha ciğer verirseniz mama yemeyebilir. ciğer kedilerde bağımlılık yapıyor çok vermemek gerekiyor ayrıca çok falza A vitamini alırsa sıkıntı olur