Köpegim Çok Tüy Dokuyo

Sivava kopegım var dışı yaklaşık 2 yasında kısır degil çok fazla tüy dokuyo ne yapabılırım

1 CEVAP

gulsundusmez

Öncelikle mama tüy dökümü yapar tavuklu çok mu yedirdiniz o da tüy döker.Yaş mama çok vermeyin kuru mamaya özellikle somonlu daha çok yönelin ve sıklıkla tavuk lu yedirmeyin .Eldivenler var onlardan alıp sık sık tarayın. Ayrıca tüy sağlığı için malt var gerçekten işe yarıyor. Birde özel ırk köpek maması vermeniz lazım.