Kedime Yanlislikla Kalın Bir Cubukla Vurdum

mehmet1923

kedime oyun oynatiyordum bir cubuk ile, ben cubugu uzaklastiriyodum kedim yakalamaya calisiyodu yer kalmayinca arkasina falan koyuyodum cubugu hemen kosuyodu, cok eğleniyorduk ama sonra yanlislikla cubugu obur tarafa koymak isterken sert bir şekilde kedimin boynuna isabet etti tabii ben daha farketmemistim kedim de hicbisey olmamis gibi cubugu yakalamaya devam ediyo sonra cubugu yanima koydum kedim cubugu yakalamak icin yanima geldi sonra yarasini gordum Kanamıştı çok uzulmustum ilk olarak ebeveynlerime anlattim konuyu, birkaç gün sonra o kanayan bölgede tüyler dokuldu gorunuse gore bir daha o bölgede tüy açmicak, Ne yapmaliyim bunun icin

3 CEVAP

Mila__kedi

hemen veterinere götürün kanamışsa senin yapacağın bişey yok

DenizTinik

yani tüyler yeniden çıkar iyileştikten sonra bu sorun değil, ama yara iltihap kaparsa bu tehlikeli bir durumdur. belediyelerin veteriner klinikleri var ucuzda oluyor götürüp bir baktırın bence

mehmet1923

Aradan birkac hafta gecti ve tuyleri yeniden cikti eskisi gibi, yine de yardim etmeye calistiginiz icin sagol