Kedime Yanlislikla Kalın Bir Cubukla Vurdum

mehmet1923

kedime oyun oynatiyordum bir cubuk ile, ben cubugu uzaklastiriyodum kedim yakalamaya calisiyodu yer kalmayinca arkasina falan koyuyodum cubugu hemen kosuyodu, cok eğleniyorduk ama sonra yanlislikla cubugu obur tarafa koymak isterken sert bir şekilde kedimin boynuna isabet etti tabii ben daha farketmemistim kedim de hicbisey olmamis gibi cubugu yakalamaya devam ediyo sonra cubugu yanima koydum kedim cubugu yakalamak icin yanima geldi sonra yarasini gordum Kanamıştı çok uzulmustum ilk olarak ebeveynlerime anlattim konuyu, birkaç gün sonra o kanayan bölgede tüyler dokuldu gorunuse gore bir daha o bölgede tüy açmicak, Ne yapmaliyim bunun icin

6 CEVAP

Succubus

bir darbeden dolayı yara olması kanaması bu yüzden tüylerin dökülmesini anlıyorum da, geri çıkacaktır muhtemelen veteriner muhtemelen pansuman yapmanız için bir şeyler önerecek. suçlu hissetmeyin en azından diye yazıyorum. Ama yara olacak kadar sert vursuysanız veterinere gitmenizi öneririm. :)

Seymaaacaan

Veterinere götürebilirsin. Büyük ihtimal krem vericektir belki kremden sonra tüyleride çıkar

mehmet1923

yardiminiz icin tesekkurler kedimin şifa bulmasini saglicam, bu arada cubuktan nasil kanadi hala an
anlamadim ben vurmadan once kanama gormemistim ama vurduktan sonra gordum oyuzden benim bir yanlis hareketimle bunlarin oldugunu dusunuyorum

mehmet1923

yardiminiz icin tesekkurler kedimin şifa bulmasini saglicam, bu arada cubuktan nasil kanadi hala an
anlamadim ben vurmadan once kanama gormemistim ama vurduktan sonra gordum oyuzden benim bir yanlis hareketimle bunlarin oldugunu dusunuyorum

Succubus

mantıklı bir çıkarım :P kanadı dediğiniz için endişelendim ben de, yoksa basit bir sıyrıktır endişelenmeyin deyip geçecektim. hareketlerinde bir sıkıntı yok dimi? boynunda ağrı varmış gibi bir davranış vs

mehmet1923

hayir kesinlikle yok hicbisey yokmus gibi benimle oynamaya falan kendini sevdirmeye sonra kosup eglenmeye devam ediyo boyun acisi yokmus gibi