Friskies

catsioo

Sokak kedileri için friskies mı bonacibo ve micho mu

16 CEVAP

Minikmuezza

Bence bonacibo

bademthecatt

Bonacibo ve micho olabilir

Shaco

friskies ın içinde bir ton tahıl dolu micho ve bonacibo daha iyi

narimacat

Ben soruyu soran kişi.Şifreyi unuttum Yeni hesap açtım şimdi.Migrosta indirimden ürün alacağımda sokak kedilerine.1yıldır temşzmama yiyor kuzular.Haftada 1 kezde yaş mama veriyorum.%40 indirim olumca faydalanmak istedim.Pekş indirim kapsamında ne alabilu kuru mama yaş mama vs ?

Zeynepulku

Bence eğer indirimde ucuzsa alin :)

narimacat

1.7 kgsi 25 TL civarında.Yaş mama 4 lğ paket 10 tl

gulsundusmez

Micho çok tuzlu asla almayın tuz demek kedilerde böbrek iflası demek heleki 3 yaşından sonra belirgin etkileri olur.

narimacat

Micho tuz oranı yüksek değildi link atayım

narimacat

BonaCibo Adult Cat=1,61
ProPlan Adult Cat=1,58
RC Fit 32=2,04
Mito=1,39
Micho=1,25

narimacat

1 yıldır temizöama dediğim gibi.Dışkıları normal tüyler iyi ama ben pek bilmiyorum

Seymaaacaan

Friskiesin maması 1 ekimde a101e geliyor kuru 5 küsür yaşlar ise 2 lira bence a101dekilerde değerlendirilebilir

narimacat

Peki friskies mı iyi yoksa bonacibo micho mu

narimacat

Ben 1 yıldır memnunum

narimacat

Eğer durumum yeterse golosi denerim.Bşrde mystic deniyor ama onda B1 gibi vitamin yokmuş

Minikmuezza

Bence indirim varken alin bu firsat herzaman olmuyor bol bol yesinler bende aldim boyle dusunerek migrostan friskies en mantiklisi geldi ordaki markalardan fiyat performans acisindan