Dış Parazit İlacı

XPakizee

Kedim için kendim uygulayabileceğim dış parazit ilacı arıyorum ancak hangi markaya güvenebilirim bilmiyorum. Bu konuda bir bilgisi, tavsiyesi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

2 CEVAP

Seymaaacaan

Normalde veterinerden alman gerek ama güvenilir olarak bayer var tabi o da çok pahalı

Gamsem

Veterinerden almanızı tavsiye ediyorum başka yerden aldığınız bozuk veya ona ağır gelebilecek ,alerji yapabilecek bir ürün olabilir riske atmayın bence.veterinerde en fazla 30 tl en iyisi uygularkende dikkat edin lütfen. :)