Yemek Zorla Yiyiyor.

Mezun

1 aylık yavru kedime annesinden parazit bulaştı veterine gotürdük ve enjeksiyon yapıldı annesıni emmemesi gerekiyor dediler bizde annesinden biraktırdık ama kendi kendine mama yemiyor biz elimizle ağzına tıkıyoruz aç kalmasın diye kerdesi car o yiyor kendi kendine acıktığı zaman galiba bu kedi annesini istiyor ama annedinede veremiyoruz kendi kendine yemesi için ne yapabilirim. Laktozsuz sütlerden versem kediye zararı olur mu çünkü süt istiyo sanırım.

3 CEVAP

senaau

Petshop larda kedi süt tozu var ondan alıp biberon veya şırınga ile besleyebilirsiniz veya püre mama alabilirsiniz

Ayben02

1 aylık çok küçük kedi süt tozu alıp verin

Esila46

Kedi süt tozu alip verin