Dişi Kedi Kızgınlıktayken Kaçar Mı?

betultekin02

Kedimin bağırsak sorunu olduğu için kısırlaştırmayı ertelememiz gerekti. Bu süreçte kızgınlığa girerse evden kaçmaya çalışır mı?

5 CEVAP

sekerfare21

Benimki kapiyi acip kacmisti. Elinden gelen her seyi yapacaktir. Ekstra onlem almalisiniz. Ozellikle pencere, balkon tarzi yerlerden atlarsa olum riski de yuksek. Olmese bile yaralanacaktir.

Aycacepeci

Dişi kedilerin kızgınlıkta kaçma faaliyetleri olur. Ameliyatına kadar dikkatli olursanız bi sıkıntı çıkmaz bence

betultekin02

Kapım direkt sokağa açılıyor korktum açıkçası. En kötü kızgınlığa girince çıkarken salona vs. kapatacağım. :(

Ozge00

Kapılari da kilitleyin o zaman. Bu kediler cok fena.

Pel11

kaçma girişimleri oluyor evet. kedilerimden biri kapı açıldığı an dışarı fırlıyor mesela kızgınken ama diğeri çok ürkek kızgınken bile dışarı kaçma girişimi yok. çok dikkatli olmak lazım, ne yapacakları belli olmuyor