20 Gramlık Malt

Ayben02

20 gramlık malt iki kediye ne kadar süre yeter

7 CEVAP

Tengu

20 grama o kadar para vereceğinize para biriktirip trixienin 240 gramlık maltını alın çok daha ekonomik olur ve uzun bir süre götürür sizi

Ayben02

Sürekli gimcat i öneriyorlar o yüzden sordum teşekkür ederim

sforselin

Trixie'de şeker var sanırım. Diafarm, zoovital ya da beaphar'a da bakabilirsiniz. Fiyatları daha uygun.
Kesin gimcat alacağım derseniz de ******da 66 lira gibi bi şeydi 100 gramı.

limis

Ne marka alırsanız alın ama büyük boy alın. Tabi önce sevdiğinden emin olun. Benim büyük kedim Gimcat yemiyor mesela Trixie kullanıyoruz. Malt fiyatları iki katına çıkmış nerdeyse. En son malt aldığımda fiyatı bu kadar uçuk değildi.

Ayben02

Anladım çok teşekkür ederim cevaplarınız için

x_queen

Ben cati malt veriyorum severek yiyor Beniim ki (:

Tengu

bu arada hiç trixie kullanmadık o yüzden içeriği hakkında bir bilgim yok ama 20 gramlık alacağınıza para biriktirip büyük boy alın uzun süre idare eder sizi