Mamalar Mamalar...

narimacat

Diğer soru hiç düzenli olmadı buraya özet geçeceğim.

-Sokak Kedilerine Temizm mama mı daha uygun Friskies mı?
-Temizm mama ileride böbrek sorunlarına sebep olur mu?
-Friskies zararlı mı?
-Hangi mamayı alacağım?
(aklımda temizm mama,friskies,Dr,sacchi var )

6 CEVAP

gulyesilyurt

Frikies asla tavsiye etmem, bir arkadaşım bilmeden kullanmış kedisi hastalandı ve tüylerine çok kötü geldi zaten içeriği de iyi değil.. Uygun fiyata alabileceğiniz en iyi mama mystic

narimacat

Mystic çoktan alacağım ama sorun şu ki biotin biasın,B2,B1 vitamini yok

Ozge00

Dediğiniz mamalarda var mi onlar?

Ozge00

Yani o mamalarda varsa mysticde de vardir muhtemelen. Bazen her seyi yazmıyorlar üstüne, mesaj atarsanız sorununuzu yanıtlarlar diye düşünüyorum. Yoksa da neden yok acaba :D?

ZehraBulutt

Dediğiniz vitaminler mystic'te illa ki vardır, analizi yapılmamıştır o yüzden üstünde yazmıyordur. Friskies'tense ********* daha iyi ama mystic ikisinden de iyi tabi.

gulyesilyurt

Bende arkadaşların söylediğini söyleyecektim.. Bu mamayı 6 aydir kedisine kullanan arkadasim var ki içinde B vitamini eksikliğinin büyük sonuclari olurdu diye düşünüyorum.. Mystic'in malesef bu yönü kötü soruyoruz niye bu değer yazmıyor diye ondan sonra elestiriyi kabul edip ekliyolar..