Mystıc Mama

Dondurmacik

uzun arastırmalarım sonucu mystıc mama alacagım kedım yer mı yemez mı tereddutlerım var ve ıcerıgı ıyı mı

2 CEVAP

AnneRoss

Mystic ben kendi kedimde kullanıyorum, önceki maması Nd ydi ondan daha çok sevdi ama her kedide değişebilir. Size tavsiyem Mystic sitesinden numune isteyin, baktınız beğendi kediniz o zaman sipariş verirsiniz.

Ve evet içeriği gayet iyi çoğu mamaya göre. Bu fiyata en iyi içerikli mama budur desem yeri.

Anonymus386040

İçeriği gayet iyi. Ama dünyanın en iyi maması dahi olsa hiçbir marka ''kediniz kesinlikle'' sevecek gibi bir garanti veremez. Çoğu kedi seviyor ama belki sizin kediniz sevmeyecek yani hiçbir mamayı denemeden bilemezsiniz. Mystic sitesinden numune talebinde bulunun, kediniz severse satın alırsınız.