Kedim Sağ Gözünü Kısıyor

Melodiecem

Merhabalar. İran Blue Point ve Scottish Fold kırması, 4 aylık bir oğlum var. İran kedilerinde göz akıntısı sorunu olduğunu biliyorum fakat sağ gözünü de kıstığı için panik oldum. Akıntısını her gün çayla temizliyorum. Gözlerinde herhangi bir kızarıklık vesaire de yok. Sizce bir hastalığı mı var?

2 CEVAP

cansuuranus

Kıstıgı gozune bı sure gentagut veya teramıcın gunde 4 kere 2 ser damla dokun . Eczaneden uygun fıyatlı alabılırsınız . Muhtemelen bu ılaclar ısınızı gorucekdır ve hekımınızde bu ılacları kullandırcakdır ılk etapda .15 gun kullanın eger gecmezse veya aksı bı durum gelısırse bı kan tahlılı yapıp duruma gore devam edersınız .

Melodiecem

Çok çok teşekkür ederim. Umarım düzelir ????