Felicia Somonlu Kısır Kedi Maması

Berrefilizzz

Bu mamadan dolayı hiç ishal olan kedi var mı böyle bir özelliği var mı mamanın kakayi yumuşatma falan bilgisi olan yazarsa sevinirim

2 CEVAP

bilgeeda

Ben yaklaşık 3-4 ay kadar kullandım bu mamayı, ishal durumu yaşamadık ama kakası biraz cıvık oluyordu

Ozge00

Yeni geçtiyseniz olabilir. Eski mamayla bir süre karıştırıp vermek lazım. Bir iki gune düzelir. Tavuk haşlayıp verebilirsiniz. Gecmezse mamayı değiştirin iyi gelmemiştir