Sokak Çimi

Minikbihter

Kedimi iki günde bir sokağa çıkarıyorum dışardaki çimleri yiyiyor kedi çimi gibi işe yarar mı yoksa ayriyetten kedi çimi yetiştirmeme gerek var mıdır???

4 CEVAP

Findikthecat

Bende gezdiriyorum kedimi oda cimlerden yiyor iyi geliyormu bilmiyorum ama sokakta baktigimiz bir canimiz vardi karni agridiginda yerde yuvarlaniyordu parka goturuyordum cimlerden yiyordu onun icin iyiydi

Ozge00

Farkı yok ama hastalık kapma olasılığı cok yüksek. baska hayvanlar da temas ediyorsa o cimle riskli. Evde yetiştirmek en iyisi veya hayvanlarin girmediği bir yerden koparın oyle yesin

Ayben02

Sokaktaki çimin kedi çiminden farkı yok

Ozge00

Eklemeyi unutmuşum insanlar da ayakkabıları ile basıyor çimlere yani siz düşünün