Ameliyat Sonrası Boyunluk

derya16161

geçen hafta cuma günü iki erkek kedim kisirlik ameliyatı oldu. ve hala boyunluk takıyorlar. birbirlerine zarar verecekler diye korkup çıkarmadım.bir kedimin dikişleri disi kedi ameliyati gibi olmak zorunda kaldı.cunku yumurtasından biri icerde kalmış.o yüzden ipleri diğer kedim yada kendisi çekip zarar verecek diye korkuyorum.cikarmali miyim artık boyunlugu sizce.sorun olur mu?

2 CEVAP

Findikthecat

Bence dikisleri atmadan cikarmayin zarar verebilirler

Ozge00

Veterinere danışın ama muhtemelen cikarmamanizi söyler öyle bir risk varsa