Sürekli Yalayan Kedi

Seymaaacaan

Arkadaşıma kedi sahiplendirdim kedi çok fazla yalıyor ama kendini değil :D ne zaman elimi yanağımı tişörtümü neyi ağzına yaklaştırsam hemen yalar. Isırsa bile çok geçmeden yalamaya başlar. Kedisi böyle olan var mı? Normal bi durum mu

7 CEVAP

sforselin

Ben onu öperken o da beni yalıyor. Ya da daha güzeli ben biriyle kavga ediyorsam sakinleştirmek için koşup gelip yalıyor suratımı. Patisini falan koyuyor yüzüme.

Ozge00

Haha benimki de cok yaliyor beni. Seviyorum mesela hemen tutup elimi ısırır sonra yalamaya başlar. Normal bence. Sevgi göstergisi diye düşünüyorum

Digol

Yaladığı yerde ya kendi kalıntısı vardır, kakası kalmıştır veya kusmuştur oraya ya da sevgiden yalıyodur. Kedilerde yalama eylemi anne ile bağlantılı olduğu için duygusal bi olay olabilir. Bu duygusal olayı da sevdikleriyle paylaşırlar. Kediniz size aşık olabilir yani

Siyammm

Isırıp yalama bendede var çelişkili hareketler :)

Esila46

Benimki yalamiyor :D

Seymaaacaan

Benimkide yalamıyor elini ağzına dayıyorum yine yalamıyor :/

Evde4canavar

4 tane kedim var anne ve 3 yavru anne kedi sürekli gelir yüzümü yalar yavrularda ondan göre göre hepsi hergün selamlayıp yalar gider :) 2 sene önceye kadar kedileri sadece uzakdan severken şimdi 4 kedi sahibiyim bir insanı bu kadar anlayan ve karşılıklı iletişim kurabilen bir canlı görmedim hiç:)