Çok Önemli Lütfen Yardım

Kardeleni daha önce paylaştım sizinle. Sokakta boğazı kesik halde bulup kliniğe almıştım. Ciddi kilo kaybı ve dehidrasyon var maalesef bu kızda :( ayrıca göz kapakları içe dönük olduğundan sürekli göz ağrısı ve akıntısı oluyor bu yüzden göz ameliyatı da olacak sadece ona 900 tl denildi ki şuana kadar süren tedavisi de 1200 tl tuttu.... şuan klinik desteğe çok ihtiyacım var.... göz ameliyatı olması için anesteziyi kaldırması lazım bu sebeple bu kızın kilo alması ve en kaliteli mamalar ile beslenmesi şart. Yarın klinikten çıkacak ve eve alacağım. Ne olur bu kız için bana iyi mama yollayacak biri olur mu. Ben zaten kliniğe bile borç yaptım. İsteyene whatsapp üzerinden detaylı bilgi kanıt vet video anlık görüntülü arama vs ne isterse yaparım. Yalvarırım bari iyi bir mama yesin bende kalırken ...

14 CEVAP

AnneRoss

Arkadaşlar yavrunun gerçekten yardıma ihtiyacı var, hanımefendi her türlü kanıtı videoyu sunmaya hazır. Siz de lütfen desteklerinizi esirgemeyin, elbet aramızda durumu 1.5 kg da olsa mama alıp destek olabilecek kadar iyi olanlar vardır. Bu yavruların sokakta survivor yaşıyor olması tüm insanlık olarak bizim suçumuz.

Bende kilo alana ve bünyesi iyi olana kadar kalacak. Ancak o zaman göz ameliyatı olabilecek. 1 kg bile olsa beslenmesine destek olabilir misiniz. Ben sokak kedilerine mito alıyorum. Ama bu kızın durumu çok farklı. Zaten bir deri bir kemik. Çok iyi bir beslenme şart.

AnneRoss

Mesajlarınıza bakar mısınız :( Çok geçmiş olsun

Seymaaacaan

Bence instagram sayfası yoksa açabilirsiniz kedisi için instagram kullanan çok var ve fazla kişiye ulaşabilirsiniz. İnstagram üzerinden fip virüsü bulaşan kedilerinin yaşamasını sağlayan çok fazla insan var. Umarım en kısa zamanda iyileşir

Bana adres ,telefon verebilir misin bir de istediğin mama ve kumu en azından mama 1,5 kg da olsa gönderebirim

Teşükkür ederim :/

Güncel

AnneRoss teşekkür ederim tüm destekleriniz için...

Güncel

Erogluekiin

Güncel

tuanatuti

güncel

Gerçekten mama veya kum desteğinde bulunacak kimse yok mu yüzlerce insan içinde ? ...

Güncel ve önemli...