Artık Kedim Yaş Mama Yemiyor

Naruto88

Arkadaşlar kedim 9 aylık. 8 aylığa kadar sürekli sabah kuru mama akşam yaş mama verdim. Ama son 1 aydır artık yaş mamayı yemiyor. Bırakıyor. Schesir, nd, nutri feline veriyordum hep. Onları tekrar koyuyorum yemiyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

4 CEVAP

sforselin

Hiç mi yemiyor yoksa eskisi kadar iştahlı mı değil? Sıkılmış olabilir çünkü aynı mamayı kullanıyorsanız. Verme sıklığını azaltabilirsiniz sanırım. Ya da farklı çeşitlerde, farklı markalarda mamalar deneyebilirsiniz.

sforselin

Her gün değil de iki üç günde bir falan verebilirsiniz o zaman. Bizimki yaş mama delisidir normalde. Koyduğum kadarını yer. Ameliyat olacak diye yaş mama vermeye vermeye başladım ameliyat öncesi dün bugün hep yaş mama yedi. Eskisi kadar delirmiyor şu an. Gayet usturuplu yiyor kbxjbkb

Ozge00

Aynen mama değişikliğine gidin, farkli tatları deneyin.

Naruto88

Hiç yemiyor gibi. Akşam koyardım, sabaha kadar biterdi. Şimdi bakıyorum, anca 1/4ünü yemiş. Başka markaları da alırım da, dolu stok yaptıydım.