Acil Okulun Bahçesinde Kapalı Kalan Yavru Kedi

suledoruk

Merhaba iyi günler evimin karşısındaki okulun bahçesinde 3-4 gündür süren bir yavru kedi miyavlaması duyuyoruz. Başlarda sadece gece miyavlıyordu onu da annesi yanından gidiyordur o yüzden miyavlıyordur diye düşünmüştük. Ama şuan çok çığlık atarcasına bi bağırması var. Okulda kapalı olduğundan dolayı giremiyoruz telefonla ulaşmaya çalıştım ama açan yok. Bursa’da bu konuda yardımcı olabilecek bir birim biliyor musunuz telefon numarası var mı acaba ?

3 CEVAP

İtfaiyeyi arayın acilen gelsinler yazık ya

ZehraBulutt

Okula öğrenci gelmese bile idari kadro okulda oluyor dönüşümlü olarak, hiç mi gelen giden yok. Eğer öyleyse itfaiyeyi arayın bence de.

suledoruk

Teşekkür ederim