Kedim Camdan Düştü Lütfen Yardım Edin

uveysuveys

evimiz dördüncü katta kedim yarım saat kadar önce camdan düştü hemen veterinere götürdük bir sorun olmadığını sadece ayağını incittiğini söyledi bir de 24 saat su ve mama vermeyin dedi çok korkuyorum sizce bir şey olmuş mudur?

15 CEVAP

AsenaTuncay

Veterinere götürdüm diyorsun damızlık veterinerse zaten birşeyden anlamıyorlar haliyle başka veteriner iğne vursun iç kanama olabilir diyorlar. İnsanlar ne bilsin birşey olup olmadığını 4.kattan düşmüş sonuçta oladabilir olmayadabilir. 10. kattan düşen kediye birşey olmuyor 2. kattan düşen kedi sakatlanıyor. Anlayışsızsınız diyorsun ne demeliler birşey olmaz rahat ol diye teselli mi versinler? Onlarda kediye birşey olmasının derdinde. Bu pencere balkonları güvenilir hale getirmeyip kedi düşünce üzülmek.... ne bileyim ya insan cidden ne diyeceğini bilemiyor burada.

nilayy24

İç kanama riski olabilir, başka veterinere daha götürün

bbeyzvv

ben kötü bir şey demedim

kediyi gözlemleyin diş etlerinde bir şey var mı halinde anormallik var mı diye biz burdan bir şey diyemeyiz tamam kediniz düşmüş olabilir linçlemiyor kimse sizi burda önemli olan bu olaydan ders çıkarıp önlemini almanız ben de öğrenciyim ama kediler için kendimden sakınıp onlara para ayırıyorum napalım file şart cidden

bbeyzvv

bazı veterinerler de öyle işte kendi görüşünü doğru diye kabul ederler büyükşehirde yaşamama rağmen düzgün veteriner yok denecek kadar az çok geçmiş olsun

bbeyzvv

inkar edecekseniz neden yardım istiyorsunuz anlamadım ben
acilen camlarınıza balkonunza file takın

iç kanama gizli olabilir iğne yapılmsı lazım

Latahzen27

Iç kanama geciriyordur smdi doktor ağrı kesici verdi mi eğer vermişse de onun uyumammasi lazım yanında olun lütfen

Ozge00

Ic kanama için iğne yapılıyor sonra agri kesici

uveysuveys

veterinerimiz steteskop ile iç organlarını dinledi çok deneyimli biri kendisi ve iç kanama geçirmediğini söyledi çimlerin üstüne düşmüş ve dört ayak üstüne düşmüş

uveysuveys

bbeyzvv gerçekten çok anlayışsızsınız ben küçük bir şehirde yaşıyorum ve ekonomik olarak aileme bağımlıyım ben de sokakta bulduğum bu cana en iyi şekilde bakmak istiyorum ama burada veteriner klinikleri daha çok damızlık hayvanlara bakıyor bu şekilde yargılamanız çok kırıcı zaten gözyaşları içindeyim

sforselin

Teselli istiyorsaniz teselli istiyorum deyin ama siz de. Ne olur diye sorup cevaplara hayır olmaz diyorsunuz resmen.

uveysuveys

gerçekten böyle bir platformun bu kadar anlayışsız insanlarla dolu olduğunu düşünmezdim cevaplar için teşekkür ederim

Esila46

@bbeyzvv ağlatacak kadar ne demiş anlamadım yorumda göremedim :|

bbeyzvv

he ya

benim de bir kere kedim çamaşır asıldığı için filesi olmayan balkondan düştü ben de o ara bir şey yapamadım Allah tan bir şey olmadı evet insan teselli istiyor ama bunu belirtseniz teselli ederiz

inşallah bir şeyi yoktur

Zeynepulku

Eve kedi almadan önce önlem almaliydiniz. Kimse size burada teselli vermek zorunda değil sizi uyarıp yanlışlarınızı duzeltiyorlar. 4. Kattan düşmüş röntgen vs çekilmesi gerekli başka bir vet hekime gidip tüm kontrolleri yakın kendi içinizde rahat etmiyor ki buraya soruyorsunuz bir şey olmuş mudur diye.

uveysuveys

bbeyzvv sizin söylediğiniz şeylerden dolayı değil kedime ağladım ben sözlerinizi yanlış anlamış olabilirim kedimi başka bir vet daha gördü ve yoğun ısrarıma rağmen iğneye gerek olmadığını söyledi şimdi de durumu iyi, sizi kırdıysam özür dilerim kusura bakmayın