Bağışıklık Sistemi Güçlendirme

Berrefilizzz

Biliyorum çok soru sordum kedimin sadece bağışıklık sistemi düşük çıkmış Corona testi yapıldı negatif çıktı gençlik hastalığı falan da değil tavuk gogusu haşlayıp vericem şimdi bağışıklığına iyi gelir mi ve başka neler verebilirim

7 CEVAP

Findikthecat

Kediniz icin bagisik guclendirici alabilirsiniz internetten arastiribilirsiniz probiyetikte kullanabilirsiniz

Akhlyss

Probiyotik ve vitaminli macunlar kullanabilirsiniz

bbeyzvv

internetten ilaç almayın sakın

veterineriniz eğer ilaçlık bir düşüklüğü varsa ilaç yazar size eczaneden alırsınız

onun dışında bol bol ev yapımı et ve türevleri (tavuk et ciğer vs ama baharatsız yağsız tuzsuz) yumurta sarısıhaşlaması kefir (sade) yoğurt verebilirsiniz

Ozge00

Veteriner önerisi ile kullanmaniz lazim bu tarz şeyleri

Asliszgn

Veterinerinize danışarak Mervue Lysine 100 kullanabilirsiniz

Berrefilizzz

Kedim kısır bu arada

Berrefilizzz

Hangi markayi önerirsiniz teşekkür ederim ????