Kedimi Kisirlastiracaim Lutfen Bakarmisiniz

Findikthecat

Kedimi belddiyede kisirlastiracagim pazartesi gunu rendavu alacagim malesef ozelde kisirlartiracamagim Acaba bir sey olurmu cok korkuyorum uyandiramazlar vs fiye lutfen cevap veririmisiniz belediyede kisirlastiran varmi kedisini IZMIR BELEDIYESI

5 CEVAP

firuze199

@Ozge00 evet sokak hayvanlarına yapıldığı için kulağına kesik atıyorlar kısır olduğu anlaşılsın diye.

Zeynepulku

Belediyeler sokak hayvanları için hizmet veriyor sizin evde baktığınız size ait olan bir kediye bakma yükümlülükleri yok. Daha sokaktaki hayvana bakamayan belediye ev kedisini mi kisirlastıracak? Sizde belediyede kısırlaştırma yaparak bir çok sokak hayvanının hakkına giriyorsunuz.

firuze199

Biz belediyede kısırlaştırdık ve bir sorunla karşılaşmadık. Hatta burada 1 hafta hala kendine tam olarak gelemeyen kediler gördüm fakat bizimki 2. gün kendine gelmişti. Aslında bu kediden kediye değişir fakat bir sorun yaşamadık (istanbul’da yaptık biz)

Ozge00

Belediyede yapılınca kulağını kesik atıyorlar diye biliyorum. Onu sordunuz mu hic?

Findikthecat

Lutfen cevaplarmisiniz