İmdat Cok Acil Yardım

Dondurmacik

bu akşam sahiplendiğim kedi evime gelicek market maması almak istemiyorum bu yüzden içeriği temiz ve güzel olan mystic marka mamayı tercih ettim kargo en erken 3 belkide 5 gün sonra falan gelir ayrıca kedim yer mi yemez mi bilmiyorum onu 5 gün kadar idare edecek yemek olarak ne verebilirim kedim mamayı yemezse ona nasıl yedirebilirim lütfen yardım edin son birsey lindo marka kum almayı dusunuyorum lindo iyi mi ya da pahalı olmayan bir kum öneriniz var mı eve alışma sürecende ne yapıyım şimdiden aydınlatıcı cevaplarınız için teşekkürler

8 CEVAP

Findikthecat

Yakin petshop varsa acik mamalardan alabilirsiniz ve kumda alabilirsiniz petshoptan uygun fiyatli istediginizi soyleyin petshopcu size oneririr

Bikedi

Petshoplarda belli markalar acik sekilde satiliyor. Mysrtic marka da vardir belki bir sorun. 3 gun icin 250 gram yeter bile ( yavru kediyse) lindo cat iyidir. Kokusuz olanini alin.

Esila46

Kittymax kum da iyi

Dynilyn

tavuk haşlayıp verin mama gelene kadar, mama almaktan iyidir, hele de market maması.

bbeyzvv

içeriği yetersiz bi mamayı kullanabilirsiniz yanında bol bol et tavuk yumurta kefir yoğurt ciğer takviyesi yaparsınız ve kademeli geçersiniz yeni mamaya zararlı bi mama olmasın yeterli (whiskas gibi) sadece o takviyelerle beslerseniz eğer mamayı yememezlik yapabilir

Dondurmacik

Tesekkurler

Aycacepeci

Lindoyu öneremiyorum ya, direkt çöpe dökmüştüm çok kötü kokutuyor.

sevvalyelen

Kedi kumu olarak Eczacıbaşı Pisipisi kumu öneririm, koku ve tozatma yapmıyor.