Merhabalar, Kedime İlk Defa Anti Hairball Malt'ı Aldım. Ne Sıklıkla Ve Nasıl Kullanmalıyım?

DilayS

Anti Hairball Kullanımı Nasıl Olmalı?

3 CEVAP

Bikedi

Vets plus in icinde kolza yagi var ve zararli bir madde. İnternetten arastirin isterseniz. Ben bilmiyordum almistim. Kedim asla yemedi. Burada sorunca ogrendim. Cope gitti. Gimcat marka daha iyi.

Ozge00

Hangi marka? Genelde üstünde yazar nasil kullanılması gerektiği

DilayS

Vet's Plus aldım. Kullanımı yazıyor fakat ne sıklıkla vermem gerektiğini bilmiyorum.