Kedi Uzaklaştırma Spreyi

Kedim tezgahların üstüne çıkıyor dün porselen tabağı düşürmüştü ve temizlerken ayağıma batti şu an sarılı. Bugun de tabağı düşürüp kırdı tezgahta bir sey bırakmıyorum ama gözden kaçırınca böyle oldu. Artik mutfak tezgahina çıkmasın istiyorum mutfağın kapısı yok ve ben işe giderken de giriyor. Kedi kovucu sprey hangisini almalıyım

2 CEVAP

Bikedi

O tarz seyler kediyi sizden uzaklastirir. Sizin onu kendinizden uzaklastirmaya calistigini dusunur. O spreyin kokusu her yere ulasir kedi evde ne yaoacagini sasirir ve sizden korkar.
Size cok daha iyi bir cozum sunayim. Biberiye yagi. Kedim majyaj masama cok cikiyor dagitiyirdu. Bir gun gene cikti ve biberiye yagini acip koklattim. Arkasina bakmadan kacti. Bir daha da asla oraya cikmadi.
Biberiye yagini da bu siteden ogrenmistim.

Teşekkürler