Kedi Ağız Kokusu İçin Çözüm

emiragacci

Merhaba kedimin mamasından dolayı ağzında koku oluyor özellikle yaş mama verdiğimde falan Bunun için suyuna koyabileceğim önleyici doğal bir şey var mı?

6 CEVAP

sforselin

Yavru kediler diş değiştirirken ağzı kokuyor. Bizimkinin de baya kokardı ağzı. Hatta elimi ısırdıktan sonra kokusu kalırdı elimde, yıkamam gerekirdi. Sanırım yenilendi tamamı. Rahatsız edecek kadar bir koku yok şu an.

Anonymus386040

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/gimcat-denta-agiz-ve-dis-sagligi-icin-kedi-odul-tableti-40gr.html

Gimcat markasının böyle bir ödül tableti var bundan verebilirsiniz. Şu an petlebide bitmiş ama hepsi burda gibi sitelerden rahatlıkla bulabilirsiniz ürünün aynısını. Ama kedinizin ağzında yara olabilir, yara olması da ağız kokusuna sebep oluyor olabilir yani. Bence bir veterinerinize götürün eğer emin değilseniz

Ozge00

Solüsyonlar var veterinerden alip kullanabilirsiniz. Düzenli agiz temizliği yaparsanız

Bikedi

Ben gimcat denta odul mamasi kullaniyorum cok ise yariyor.

Mamayı değiştirmenizi tavsiye ederim. Biz de aynı sorunu yaşıyorduk. Mamayı değiştirince koku sorunu da çözüldü.

emiragacci

Mamasını dün değiştirdim N&D kitten narlı tavuklu aldım