Kedim Kızginlik Geçiriyor

Humoss

Merhabalar ilk önce 10 aylik olcak kedim hemen hemen ve kızgınlık geçiriyor 9 aylikkende geçirmişti acaba ciftlestirmem de bi sorun olurmu sağlığı açısından

20 CEVAP

dollfacepersian

Rica ederim. Bu bilgilerin çoğunu Cattery sahibi olan insanlardan almıştım zamanında. Nerdeyse hepsi çok iyi ve yardımsever insanlar. Sizin renk renk,doğum anı ve bebek bakımı gibi konuları sormanızı bu yüzden önerdim. Umarım her şey çok iyi olur ve sonrasında kızınızı kısırlaştırırsınız. İnanın bu ona verebileceğiniz en iyi şeylerden biri:)

Jacqueline

Şuanda kısırlaştırmayı düşünmüyorum, bir kere annelik duygusunu tatsın ne demek ??? Ne saçma sapan düşünceler var !!! Hayvanlarda annelik duygusu sütten kesene kadardır. Sokaklarda açlıktan-soğuktan ölen binlerce can varken siz hala çifleştirip anneliği yaşatın, bu sadece 2-3 aydır, bunu anlayabilecek kapasiteniz kesinlikle yok !!! İlerde de tüm aile birbirleriyle çiftleşir. Bi dünya kediniz olur ve tabiki sizin gibi düşüncede olanlar yüzünden sokaklarda cins yada sokak kedileri ölümle burun-buruna kalıyor !!! Bizlerde sokaktan bir can daha kurtaralım diye kendimizi paralayalım !!!

dollfacepersian

O kadar çok sevindim ki ben sizden böyle bir şey bekliyordum aslında. Çünkü o kadar seviyor ve ilgilisiniz ki kızınız hakkında. Hemen dikkatimi çekmişti bu. Umarım ameliyat çok iyi geçer ve hemen toparlanır. Çok mutlu ettiniz beni. Birde benim sayemde olduğunu söylemeniz beni ayrı bir sevindirdi. Çok teşekkür ederim

Humoss

İnşallah ameliyat süresinde daha dikkat etmem gerekiyor birde yarın bi görüşcem iki veterinerle de bakalım güzel dilekleriniz için bekliyorum kızım için çok teşekkür ederim güzel ilginiz için :))

Humoss

Vazgeçtim böylesi daha iyi sonuçta karşı tarafın yavrulara nasıl davranacağını ve kızımın da daha sağlıklı olması için sizin de sayenizde bu kararı aldım