Kedim Hemen Nefes Nefese Kaliyor.

Bikedi

Kedim yaklasik 6 aylik. 5 dakika oyun oynuyoruz hemen soguk bir yere serilip gozlerini kisip agzi acik nefes aliyor. On bacaklarindan biri yok onunla alakali olabilir mi? Bir de bu fiziksel engelinden dolayi cok kilolu olmamasi gerekiyor sizce kilolu mu?

5 CEVAP

Ayben02

ağırlığı önde tek ayağa verdiği için olabilir

Ayben02

Ama yine de bı vet hekime danışın çünkü astım olabilir veya başka birşey

Bikedi

Up up

Zeynepulku

Çok hızlı hareket ediyorsa 5 dk de olsa nefes nefese kalır ama yine de bir vet hekime kontrol ettirebilirsiniz

Bikedi

Kucukken daha kolaydi ama burudukce kendini tasimasi zorlasiyor galiba:((