Kedimin Ağzı Kokuyor Neden?

Merhaba arkadaşlar. Kedim 5,5 aylık ve ağzı kokuyordu bende uyurken açtım baktım bir dişi kırılmış ve sallanıyordu sanki artık çıkıp gidicek ordan diş düşürüyor olabilir ama neden kırıldığını anlamadım

5 CEVAP

Ozge00

Evet muhtemelen öyle. Genelde 6 ayda tamamlanır. Bu dönemde koku olabilir

Ozge00

Bazen 8 ayi da bulabiliyormus, kediden kediye değişiyor sanırsam

Teşekkür ederim benimki sanırım biraz geç kaldı neredeyse 6 aylık olucak ilk dişi bu

Ozge00

Siz görmemişsinizdir muhtemelen. Bende hiçbirine denk gelmedim.

Bikedi

Benimki 6 lik. Dun bir tane dis buldum:) gimcat denta odul mamasini oneririm agiz kokusu icin. İse yariyor hem dis sagligi hem de koku icin.