Uygun Kapalı Kedi Tuvaleti

Ayben02

Kedilerimin tuvaletini sene aldım aldığımda da filtresini yanlışlıkla attım ayrıca iki kedim var ve neredeyse 2,5 yaşındalar artık tuvalete sigmiyorlar değiştirmem lazım uygun fiyatlı kapalı kedi tuvaletini nereden alabilirim beğendiğim birkaç tane var ama öğrenciyim ve kedilerime bursumla bakıyorum o yuzden en fazla 150 liralık alabilirim

8 CEVAP

Aycacepeci

unutmuşum ayırmayı :)

sforselin

Filtreli falan bi şey istemiyorsanız büyük saklama kaplarından kullananlar görüyorum.
Tuvaletin geniş olması öneriliyor zaten. Büyükçe bir saklama kabını gerekli şekilde keserseniz oldukça büyük güzel bir tuvalet elde edersiniz bence.

Aycacepeci

********dan bakabilirsiniz indirime de giriyorlar takip edin

Aycacepeci

********dan bakabilirsiniz indirime de giriyorlar takip edin

Ayben02

Site adı görünmüyor boşluk bırakarak yazin

Aycacepeci

t r e n d y o l

Ayben02

Anladım peki bildiğiniz marka var mi

melisberk

ikinci el almak da iyi bir secenek, epey ucuza geliyor.