Bonacibo Kullananlar

Melike0nur
Melike0nur

934 Puan

Daha önce de açtım bu tarz mama yorumları ama hep kapandı nedense. Inşallah bu sefer kapatmazlar bu başlığı.15 CEVAP

Zeynepulku
Zeynepulku

16495

Sadece bonacibo değil içinde et olmayan kalitesiz içeriği güvenilir olmayan bir çok mama kedinizi hasta eder. Mama alırken içinde et olmasina, protein değerinin fazla olmasına dikkat etmelisiniz. Hills advance royak caninde içinde et olmayan mamalar bu mamalardan ileride kedinizi hasta eder ve verdiğiniz paraya yazık olur


Melike0nur
Melike0nur

934

Soru değil. Sadece sizlerle paylaşmak istedim bunu. Daha önce kullanmış biri olarak hala bu mamayı kullananları görüyorum. Kusura bakmayın.


Melike0nur
Melike0nur

934

Evet cok haklısınız


Ayben02
Ayben02

12659

Sorunuz ne anlamadım


Ozge00
Ozge00

26033

Bu tarz mamalarda sanırsam tatlandırıci vs var çünkü içeriği kötü tahil dolu bi mamayı neden severek yesin ki. Bence kesin yavaş yavaş. Nd her kedi sevmez, benimki de sevmedi. Baska markalar deneyebilirsiniz veya ndye devam edip alışmasıni bekleyin.


sekerfare21
sekerfare21

115581

Hep soyledim, Turkiye’de insanlar icin bile ucuz et uretilmiyor. Et ithal eden bir ulkeyiz. Durum boyle olunca yerli bir ureticiden ucuz bol hayvansal icerikli mama beklemek cok yanlis. Olsa bile ithal urunle arada bu kadar fark olmamasi lazim. Ureticilerin de yeterince kontrol edildigini dusunmuyorum ben.


Ozge00
Ozge00

26033

Aslında mama sektörü hep böyle. Sadece yerli değil yabancı mamalarda da aynı risk var. Araştırınca işin altından kalkamazsiniz maalesef. En iyisi evde yaptığınız mamadir ama herkesin buna imkani olmuyor maalesef.


Ayben02
Ayben02

12659

Yok önemli değil


DoraFiko
DoraFiko

4337

Merhabalar bu konuyla ilgili bende bişey sormak istiyorum. Benim kedim aşırı iştahsız mama beğenmeyen bi kedi veterinerimiz royal canin önermişti şuan 4.5 aylık oldu. 4farklı mama denedim nd royal proplan hills. En son bonacibodan numune istedim ve mamasına karıştırdım az miktarda aşırı iştahlı yedi. Nd yi sade verdiğimde yemiyot hatta kumunu kapatma hareketi bile yapıyor. Ancak bonaciboyla karıştırırsam yiyor. 3/2 nd 3/1 bonacibo olarak veriyorum. Bonaciboyu tamamen kesmeli miyim?


DoraFiko
DoraFiko

4337

Çok teşekkür ederim


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 283 Görüntüleme
  • 15 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 28543 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR