Sahiplendirme Amaçlı

Ozge1

Arkadaşlar merhaba, dükkanda doğum yapan kedimizin yavrularını sahiplendirmek istiyorum, sizlerin de yardımını bekliyorum. Sosyal medya hesaplarınız varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum. Yavrular çok büyümeden sahiplendirmek istiyorum.

https://sosyal.petlebi.com/kedi-ilanlari/272421-minik-yavrular-kalici-yuvasini-ariyor

3 CEVAP

Zeynepulku

Prtlebi ilanlarina ve instagramdan ilanlarına koyun. Guzel güzel yuvaları olur inşallah hepsinin

Ozge1

Merhaba ilginiz için teşekkür ederim. Site içinde ilan mevcuttur. Eğer ilgilenenler olursa diye ek olarak buraya da yazdım

Ozge1

Arkadaşlar dükkan ortamı yavrular için uygun olmayabilir, kış geliyor artık yavruları paylaşırsanız çok sevinirim.