Yeni Alışkanlık

Ozge00

Kedim yeni bi alışkanlık edindi, sürekli agzimin içine girmeye çalışıyor. Patisini agzima sokmaya çalışıyordu dun gece, birden uyanınca korktum ve dudağım çizildi. Gün içinde de sürekli patisini agzima sokmaya çalışıyor, sadece gece değil. Nerden edindi bilmiyorum ama nasil vazgeçirecegim bu hareketten?

7 CEVAP

Ozge00

Evet cok tuhaflar. Ağzımı açınca da kafasini sokmaya çalışıyor, ama bu detayi eklemek istememistim. Ama eklemis bulundum :)

Bikedi

:)) yerim seni dediyseniz cok yanlis anlamis olabilir. Sizi cok seviyor heralde. Baska bisey gelmiyor aklima. Patisini isirin:))

Lilyycm

Bi keşke benimki de yapsın diye içimden geçti:)) bizim ki ilgiyi hiç sevmiyor hemen 3 saniye kucağına alıyorsun sonra yolma tırmalama ısırma saldırma ne ararsan yaşını doldurunca geçeceği umudundayım :)

Evde4canavar

Bizim kide dişlerimi fırçaladığımda fırsat versem ağzımın içine girecek :)

Zeynepulku

Ona gösterip agziniza attığınız yemeği arıyor olabilir içinde :d

Lilyycm

İlk defa duydum böyle bir şeyi nasıl bir şeydir allahım :))
Onların kafasına erişmek çok zor

Ozge00

Bir de temas etmeden uyumuyor son zamanlarda. Illa ya patisi, ya totosu ya kuyruğu temas edecek bana. Son zamanlarda aşırı yakınlaştı, normalde kendini sevdirmeyen bir kedi idi. Bende cok şaşırıyorum. Umarım sizinki de öyle olur zamanla, endişelenmeyin karakterleri değişiyor büyüdükçe.
Şuan patisini agzima koydu oyle yatıyoruz.
Çözümü olan yok sanırım, dudağıma limon sürme fikri de pek hoş gelmiyor kulağa. Sanırım pek yapacak bir şey yok. Bakalim nereye kadar devam edecek böyle.
Teşekkür ederim tatlı yorumlarınız için :)