Yavru Kedi Mama Önerisi

Merhabalar 2 haftalık bebek bir kedim var. Anne sütü bile içememiş. Laktoz intoleransı olduğunu bildiğim için 3 te 2 sini suyla karıştırarak süt verdim biraz ama çok az içebildi. Ne gibi bir şey verebiliriz. Çocuk aç kalmasın.

4 CEVAP

sforselin

Kedi süt tozları satılıyor ayrı olarak. Bu durumda en iyi seçenek o.
Ya da kaliteli yavru kedi mamalarından alıp püre halinde verebilirsiniz.

Ozge00

Kedi sut tozu alin onunla besleyin birkac hafta daha. Gelişimi icin daha iyi olur

sevvalyelen

Kedi süt tozu alana kadar laktozsuz süt verin.

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için