Kedim Yumurta Suyu İçiyor

Berrefilizzz

Kedim yumurta kaynattigim suyu içiyor bende zararlı diye bir kaç kere izin vermedim bi zarari olur mu

4 CEVAP

Ozge00

Ben bitkilere koyuyorum o suyu faydalı, iyi geliyor. Kediye zararı olur mu bilmem. Cok az bi miktar ictiyse sorun olmaz. Hiç duymadım zararı veya faydası olduğunu bunun. Ilginç

Bikedi

Yumurta seviyordur. Sarisindan verebilirsiniz. Kalsiyum eksikligi olabilir. Kaynamis yumurtanin kabugunu toz haline getirip yas mamasina koyabilirsiniz. Yumurta sarisini haftada 1 verin fazla verneyin.

Berrefilizzz

Teşekkür ederim cevaplarınız için

Ozge00

A evet. Hatta cig besleme yapanlar yumurta kabuğundan da faydalaniyormus.