Asla Bonacibo Kullanmamalıydık!

narimacat

Suzionline storye atmış.Kedinin idrarını.Kandı bildiğim.Bonacibo yiyormuş.Asla ama asla almamalıydım.Sizde almayın bence.Artık sokaktakilere vermem.mystice geçeceğim.şuan elimde Bonacibo ve micho var.Sizcr 15,20 gün vermeye devam etsem sorun olur mu?

6 CEVAP

Zeynepulku

Bu özellikle bonocibo ilgili değil kalitesiz her mama buna yol acar. İçinde et bulunmayan protein diğeri düşük, tahilli mamaları tercih etmemelisiniz. Hills royal canın advance fiyatları epey oahalai bilindik mamalar ama içinde et yok. Bunlarda ileriki dönemlerde kedinizi hasta eder

narimacat

Yazmamışım bu yılın başından beri kullanıyorum bonacibo ve micho.İkşsş arasında micho mu kullansam acaba

miyaavv

Sürekli yediği için idrarı öyle oldu büyük ihtimalle bence 15-20 günden zarar gelmez diye düşünüyorum.

Ozge00

Kaldi ki bizim yediğimi yiyeceklerde bile ne tarz seyler var bilmiyoruz. Geçen haberde gördüm kaşar peynirine çamaşır suyu ve tentürdiyot katiyorlarmis. Dünya gittikçe ilgilinclesiyor.

Zeynepulku

Hayır michoda ayni şekilde hatta bundan daha kotu

narimacat

Çok teşekkür ederim.Peki yılın başından beri kullanmam artı 15-20 gün daha kullanmam sorun okur mu