Kedim Her Zamankinden Fazla Uyuyor Ve İstahsiz

mhtpyldz

Merhaba arkadaslar , kedim 9 aylik tüm asilari tam orijen yada acanayla beslenen bir kedi , 3 gundur sürekli uyuyor ve mama yemiyor , ve bana cok sinirli bakiyor , kizginlik belirtileri yok yani belki de sessiz geciriyordur bilemiyorum :(

5 CEVAP

Merhaba kaç gündür yemek yemiyor öncelikle onu sorayım . öncelikle bu tarz iştahsızlık belirtileri basit gibi gözüküyor ama uzun süre yememe durumları çeşitli hastalıkların belirtisi oluyorlar , ateşinin kontrolü , lenflerin muayenesi akciğerinin dinlenmesi gerekirse , tam kan testleriyle sorunun mutlaka güzel bir şekilde analiz edilmesi gerekir

mhtpyldz

Sorun nedir , normal mi böyle olmasi ?

dollfacepersian

Bunların bir anda olması ve belirtiler aklıma direk kızgınlığı getirdi. Hiç bir belirtisi mi yok acaba?

mhtpyldz

Yani miyavlamiyor ama eskisinden daha gergin , mutsuz gibi :/ vet e gittik hic biseyi yok

mhtpyldz

Merhaba , hic yememek degilde cok az yiyor , bgn göturdum kontrol edildi bir problemimiz yok , sadece gergin :/ atesi de normale döndü simdilik ama takipteyim :)