Dişi Kedi Kaç Günde İyileşir

denizbaliik

Dişi kedim 8 aylık kısırlaştırılı bugün 3. günümüz bitiyor. 1. gün tüm gün yattı 2. gün kakasını yaptı mamasını falan yiyor. Normalde 3-4 gün antibiyotik iğne yaptırmaya götürücektik. Gittiğimizde estetik dikişin iyi durumda olduğunu daha getirmiyceğimizi söyledi veteriner çabuk iyileşmiş yani. Çok uyuyor bu işlemden sonra nerdeyse günde 20 saat uyuyor. Tam olarak ne zaman tamamen eski haline döner?

5 CEVAP

Ozge00

Benimki 1 haftada kendine anca geldi. Sonraki haftalar da dikişleri kabardi, kaşıntı cok oluyor o donemde ve maalesef kendi ısırarak kopartmisti ben uyurken. Eger kendi koparmasaydi birkaç gune düşecekmis zaten. Cok uzun bir süreç değil yani sadece dikis suresi var işte. 5-7 gün diye tahmin ediyorum tam kendine gelme süresini. Kedinin bünyesine de cok bağlı

hazzelto

Benim kedim çok hareketli bir kedi. Kısırlaştırdığımda ilk iki günden sonra hareketlenmeye başladı. 15. Gününde de yaklaşık olarak dikişleri düşmüştü.

hazzelto

Benim kedim çok hareketli bir kedi. Kısırlaştırdığımda ilk iki günden sonra hareketlenmeye başladı. 15. Gününde de yaklaşık olarak dikişleri düşmüştü.

denizbaliik

bizimki estetik dikiş içerden dikildi kafasına elizabeth yakalığı takılmadı ama sanırım 10-15 gün sürer tamamen iyileşmesi

Minikmuezza

7.gunden itibaren dikisleri dusmustu benimkinin