Kedi Tişort Emiyor

arzuozturkk

Arkadasim kedi sahiplendi yavru. Ve tişortünü emiyor normal mi bunun yerine ne yapmaliyiz ne icirmeliyiz yardimci olabilir misiniz

6 CEVAP

Ayben02

Yavru kediler hep öyle yumuşak yerlere sokulup emer annesi gibi yani bazı kediler büyüyünce düzeliyor bazıları da eski huyuna devam ediyor

alabalik32

Annesi sanıyor. Ön patileriylede pompa hareketi yapıyor dimi basa basa :)) Benim oğlum 7 aylık hergün sabah emmeden beni bırakmaz. Onun için özellikle uzanırım. Belimin oradan emer. Kıyafetin orası ıslanır

alabalik32

Valla 7 aylık oldu hala emiyor. Şu an bile uzanmıştım geldi emiyor. Video da çekip atabilsek keşke siteye

emiragacci

Benimde kedim 2,5 aylık uyumak yada sevdirmek istediğinde gelip kıyafetimi emiyor ve mırıldanıyor bence bunun bir olumsuz etkisi yok daha çok benim hoşuma gidiyor.

Ozge00

Kaç aylık acaba?

Seymasbl

Bir süre sonra bırakıyorlar endişe etmeyin