Kedi Sef Şurubu Sonrası İshal Olması Normal Mi?

Mrtkaytan

Kedi ağız kokusu yüzünden veteriner hekim üst solunum enfeksiyonu icin “sef” adlı şurubu verdi. Şurup kedimi ishal yaptı bu normal durum mu?

3 CEVAP

Minikmuezza

Antibiyotiklerin yan etkisi ishal yapar.bende kullanmistim kedime ona yapmamisti ama o hep kabiz oldugi icin yapmasini beklemezdim zaten

elif8790

Bizimkilerde de yaptı, normaldir.

Mrtkaytan

@elif8790 hanım, veterinere götürdüm o da normal dedi ama vr ilac vermedi sadece serum takıldı. Hala devam ediyor ishal gibi cıvık dıskı sizin kaç günde geçmişti bugün 2.gunu :(