Cins

Goupe

Arkadaşlar ben kedimin cinsini merak ediyorum. Tarif edeyim kedimi. Sırtında kafasında ve kuyruğunda kahverengi siyah desenler var. Geriye kalan hertarafı beyaz. Birde kırma kediler daha az hasta oluyormuş doğrumu. Kedimin fotoğrafı profilimde var oradanda bakabilirsiniz.

1 CEVAP

dollfacepersian

Kediniz büyük ihtimalle tekir-ankara veya tekir-van melezi. Evet melez kediler çok daha dayanıklıdır. Çünkü ıksal hastalıklara yatkinliklari cok daha azdır. Kedi ne kadar safkansa o kadar ıksal hastalığa yakalanma riski fazladır. Çok tatlı bir kedi bu arada