Bitmek Bilmeyen Fake Fotoğraflar

Seymaaacaan

Yine fotoğraf yarışması ve yine fakeler. Yine maksimum 100 puanı olan birisi internetten bulduğu fake fotoğrafı atmış. Sırf 25₺ için. Petlebinin artık buna bir çare bulması lazım. Yoksa bunlar asla akıllanmaz.

6 CEVAP

sforselin

Ne tatlı bir fotoğraf deyip patilemiştim :)

çok bakmıyorum fotoğraf yarışmasına fakat evet bazen internette gördüğüm fotoğraflardan görüyorum

AsenaTuncay

Bitmiyorlar... Söylüyorsun iftira attın diyorlar. Yavuz hırsız ev sahibini bastırır hesabı üste çıkanları gördükçe bu pişkinlikle sen başedemezsin kızım dedim. Geçen hafta birisi sahte hesap açıp açıp kendi fotoğrafını patiliyordu, söyleyince de 'hile yapıyorum evet ama sokak hayvanları için değer' dedi :) 25 tl sokak hayvanlarına yetse keşke de yolun yanlış bir kere kim inanır iyiniyetine. Bir tanesi de aynı böyle coşkulu bir patileme patlaması yaşıyordu sahte hesaplarla, dedim hayırdır tüm çevreme söyledim hesap açıp patiliyorlar dedi :))) dur bakalım bu hafta neler görcem derken gecikmediler şükür :/

sforselin

En azından hayvanlar için kullanmak zorundalar alacakları parayı. Bu da bi şeydir :/

Erogluekiin

Benim fotoğrafıma bakabilirsiniz öz ve öz benim kızım :D mxkdkskd

AsenaTuncay

Hayvanlar için kullanıyoruz evet ama niye başka birinin hakkına girerek... hileyle ve sahtekarlıkla yapılan bir iş ne niyetle olursa olsun başka birinin hakkını yemek. Kendi kedisine 3 4 tane yaş mama fazla alıcam diye burada buna cüret eden başka durumlarda napar Allah korusun.